REGIONALNY MAGAZYN CZĘŚCI ZAMIENNYCH FERROLI ORAZ VIESSMANN.

 

Wszystkich zainteresowanych zakupem części zamiennych do urządzeń i kotłów firmy Ferroli zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Części należy zamawiać poprzez podanie numeru katalogowego oraz nazwy.

 

Zamówienia można składać za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na PANELU PLUS www.serwis.ferroli.com.pl. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem:

513 40 40 40 lub 61 63 90 315.

 

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

 1. Części zamówione do godziny 12 wysyłane są tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12 realizowane są następnego dnia roboczego pod warunkiem, że wybrana część znajduje się na stanie magazynowym. W przeciwnym razie długość zamówienia jest wydłużona i może trwać od 2 do 5 dni roboczych (dotyczy części będących na stoku w magazynie centralnym w Sosnowcu).
 2. Do każdej realizowanej przesyłki doliczany jest koszt transportu w kwocie:
  • paczka kurierska zwykła 20 zł netto
  • paczka kurierska pobraniowa 25 zł netto
  • paczka kurierska zwykła – dostarczenie w sobotę 30zł netto (opcja nie jest realizowana na terenie całego kraju)
  • przesyłka na palecie koszt w zależności od wagi
 3. Faktura wysyłana jest zawsze z częściami. Dokument przelewowy wystawiany jest z 14 dniowym terminem płatności. Paczki wysyłane są również za pobraniem. W przypadku niedokonania płatności w określonym terminie kolejne wysyłki zostają wstrzymane do czasu uregulowania zaległości. Istnieje możliwość odebrania części osobiście w naszym magazynie w Swarzędzu w godzinach 8-16. Wcześniej proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia dostępności części.

 

pdfWykaz części zamiennych