Nasze strony wykorzystują pliki cookies.    ROZUMIEM
kotłownia

Niezależnie od tego, jaki rodzaj ogrzewania wybierzemy, po dłuższym czasie używania kotła może dojść do jego awarii. Najlepszym sposobem, żeby szybko ją naprawić, jest wymiana uszkodzonych elementów. W tym celu trzeba zdobyć odpowiednie części zamienne. Jeśli chcemy mieć pewność, że po takiej naprawie piec znów będzie działać jak nowy, powinniśmy postawić na oryginalne, markowe części zamienne.

Poszukajmy firmy, która oferuje części do pieca Viessmann, czy części Ferroli, lub inne markowe elementy – w zależności od tego, jakiej firmy jest kocioł, który odpowiada za ogrzanie naszego domu. Markowe części, to gwarancja naszego bezpieczeństwa. Chociaż są dość kosztowne, to ich zakup wiąże się ze znacznie mniejszym ryzykiem, niż w przypadku tańszych zamienników. Warto zamawiać części za pośrednictwem firmy zajmującej się serwisowaniem kotłów grzewczych – takie przedsiębiorstwa często mają dobre układy z dostawcami tego typu elementów, dlatego mogą zagwarantować nam, że wybrane części zamienne faktycznie są oryginalne. Pozwala to też na szybszą realizację zamówienia, co ma znaczenie zwłaszcza wtedy, kiedy nasz piec popsuł się w trakcie sezonu grzewczego.

Dbaj o swój piec

Właściciele kotłów grzewczych powinni pamiętać, że do wielu awarii kotłów mogłoby nie dojść, gdyby piec był poddawany regularnym przeglądom i pracom konserwacyjnym. Dlatego pamiętajmy, żeby po serwisantów nie dzwonić tylko w sytuacjach kryzysowych. Fachowcy powinny sprawdzać nasz piec co najmniej raz w roku – a najlepiej, jeśli przegląd zostanie wykonany po zakończeniu sezonu grzewczego, na wiosnę. Wtedy będzie sporo czasu na usunięcie ewentualnych usterek i wymianę uszkodzonych elementów pieca. Dbając o regularne kontrole stanu technicznego naszego pieca, unikniemy wielu kosztownych napraw i niedogodności, związanych z awarią pieca w środku zimy. Dlatego o naszym piecu powinniśmy pamiętać nie tylko wtedy, kiedy działa zapewniając nam ciepło w domu.

V-SERWIS - Naprawa pieców i kotłów grzewczych w Poznaniu

V-SERWIS – autoryzowany serwis firmy Viessmann

Serdecznie witamy Państwa na stronie internetowej firmy V-SERWIS zlokalizowanej w Swarzędzu pod Poznaniem.

Świadczymy profesjonalne usługi serwisowe sprzętów, urządzeń grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych, w tym kompleksowy serwis kotłów gazowych. Prowadzimy także przeglądy i naprawy rekuperatorów, czyli zaawansowanych centrali wentylacyjnych z wymiennikami ciepła, które w naszym kraju cieszą się coraz większą popularnością. Serwisujemy też m.in. stacje uzdatniania wody firm Epuro i CosmoWater, klimatyzacje Daikin i Mitsubishi oraz pompy ciepła Dimplex.

Należymy do Viessmann Service Group – zaplecza serwisu fabrycznego uznanej na całym świecie firmy Viessmann. Zapewniamy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie Wielkopolski.

Oferta części zamiennych

Poza świadczeniem usług serwisowych, V-SERWIS prowadzi magazyn części zamiennych. Nabędą w nim Państwo części do pieca oraz inne niezbędne elementy do urządzeń fabrycznych, w tym m.in. kotłów olejowych i kondensacyjnych produkowanych przez firmę Ferroli. Oferujemy możliwość zakupu w konkurencyjnych cenach, bez konieczności długiego oczekiwania na dostawę.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Oferta naszego przedsiębiorstwa kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw posiadających wskazane przez nas urządzenia. Proponujemy również możliwość stałego nadzoru urządzeń dla firm.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Usługi serwisowe i przeglądowe które oferujemy, to rezultat naszego długoletniego doświadczenia w konserwacji najwyższej klasy urządzeń różnych firm. Dlaczego jeszcze warto skorzystać właśnie z naszej pomocy?

  • Nasza oferta jest kompleksowa i zajmujemy się nie tylko kotłami, ale również serwisem stacji uzdatniania wody, klimatyzatorów oraz wymienników ciepła.
  • Dystrybuujemy części zamienne, dzięki czemu w razie awarii jesteśmy w stanie szybko wykonać nawet najbardziej kompleksową usługę naprawczą.
  • Dzięki specjalizacji w swoim fachu gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.
  • Niezwłocznie podchodzimy do naprawy, dlatego urządzenie jest szybko gotowe do ponownego użytku.
  • Zapewniamy nie tylko wysoką jakość wykonania usługi, ale również konkurencyjną cenę za jej realizację.
  • Dzięki zakładce o nazwie „Zgłoszenie serwisowe” dostępnej na naszej stronie internetowej, zlecenie wykonania serwisu jest szybkie i wygodne. Można w niej zasięgnąć również wielu użytecznych informacji o tym jak samemu sprawdzić stan urządzenia.
  • Cieszymy się bardzo dobrymi opiniami na lokalnym rynku, co najlepiej potwierdza profesjonalizm z jakim podchodzimy do każdej usługi serwisowej, od mniej skomplikowanego serwisowania palników, aż po kompleksowe naprawy różnego rodzaju urządzeń.


Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Swarzędzu pod Poznaniem i zapoznania się z dostępnymi ofertami. Rekomendujemy też skorzystanie z promocyjnych przeglądów eksploatacyjnych urządzeń grzewczych, które najlepiej wykonywać przed rozpoczęciem sezonu.

 


 

viessmannferrolidimplexmitsubishi electric

Czytaj więcej

Formularz kontaktowy