Viessmann części zamienne w Poznaniu

V-SERWIS jest działającym na terenie Poznania i okolic autoryzowanym serwisem produktów Viessmann. Z racji tego mamy w swojej ofercie części zamienne do wszystkich urządzeń tego producenta. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy je w trakcie prac naprawczych i konserwatorskich – zarówno w ramach usługi gwarancyjnej, jak i pogwarancyjnej. Zapewnia to pełną kompatybilność podzespołów, co jest niezwykle ważne dla utrzymania wysokiej wydajności sprzętu.

Sprzedaż części do urządzeń Viessmann

Mamy bogato zaopatrzony magazyn, w którym znajdują się części do większości urządzeń Viessmann. Dlatego oferujemy również sprzedaż samych części. W tym celu należy się z nami skontaktować telefonicznie, mailowo lub przez formularz na stronie. Nasi specjaliści poinformują Państwa o dostępności danego elementu, a także o kosztach jego zakupu.

Realizacja zamówień na części zamienne

Części, które zostały zamówione do godziny 12, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Późniejsze zamówienia są realizowane w kolejnym dniu roboczym pod warunkiem, że wybrana część jest dostępna w magazynie. W przeciwnym razie oczekiwanie na realizację zamówienia może ulec przedłużeniu od 2 do 5 dni roboczych (dotyczy części będących na stoku w magazynie centralnym w Sosnowcu).

Do każdej realizowanej przesyłki doliczamy koszty transportowe wynoszące:

  • paczka kurierska zwykła 20 zł netto;
  • paczka kurierska za pobraniem 25 zł netto;
  • paczka kurierska zwykła – dostarczenie w sobotę 30zł netto (opcja nie jest realizowana na terenie całego kraju);
  • przesyłka na palecie koszt w zależności od wagi.

Proszę pamiętać, że cenny netto mogą się różnić o cen brutto.

Fakturę wysyłamy razem z częściami. Dokument przelewowy jest wystawiany z dwutygodniowym terminem płatności. Paczki wysyłamy również za pobraniem. Jeśli płatność nie zostanie dokonana w określonym terminie, kolejne wysyłki zostaną wstrzymane do czasu uregulowania zaległości. Umożliwiamy odbiór osobisty części w naszym magazynie w Swarzędzu pod Poznaniem, w godzinach 8-16. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenia dostępności części.

Zapraszamy Państwa również do skorzystania z naszej oferty serwisu kotłów i pomp ciepła.

Szukasz części do urządzeń Viessmann?

Kupisz je u nas!