Nasze strony wykorzystują pliki cookies.    ROZUMIEM

Części zamienne do pieca Viessmann w Poznaniu

Wszystkie osoby, które są zainteresowane kupnem części zamiennych do urządzeń i kotłów firmy Ferroli, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą serwisową. Aby zamówić części, wymagane jest podanie odpowiedniego numeru katalogowego oraz nazwy produktu.

Zamówienia przyjmujemy za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na PANELU PLUS www.serwis.ferroli.com.pl. Zachęcamy także do kontaktu drogą telefoniczną, pod numerem:

513 40 40 40 lub 61 63 90 315.

Realizacja zamówień na części zamienne

 1. Części, które zostały zamówione do godziny 12, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Późniejsze zamówienia są realizowane w kolejnym dniu roboczym pod warunkiem, że wybrana część jest dostępna w magazynie. W przeciwnym razie oczekiwanie na realizację zamówienia może ulec przedłużeniu od 2 do 5 dni roboczych (dotyczy części będących na stoku w magazynie centralnym w Sosnowcu).

 2. Do każdej realizowanej przesyłki doliczamy koszty transportowe wynoszące:

  • paczka kurierska zwykła 20 zł netto
  • paczka kurierska pobraniowa 25 zł netto
  • paczka kurierska zwykła – dostarczenie w sobotę 30zł netto (opcja nie jest realizowana na terenie całego kraju)
  • przesyłka na palecie koszt w zależności od wagi

 3. Fakturę wysyłamy razem z częściami. Dokument przelewowy jest wystawiany z dwutygodniowym terminem płatności. Paczki wysyłamy również za pobraniem. Jeśli płatność nie zostanie dokonana w określonym terminie, kolejne wysyłki zostaną wstrzymane do czasu uregulowania zaległości. Umożliwiamy odbiór osobisty części w naszym magazynie w Swarzędzu pod Poznaniem, w godzinach 8-16. Prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny w celu ustalenia dostępności części.

Zapraszamy Państwa również do skorzystania z naszej oferty serwisu kotłów i pomp ciepła.

 

 

 

 

pdfWykaz części zamiennych