Nasze strony wykorzystują pliki cookies.    ROZUMIEM

Serwis Viessmann w Poznaniu

Serwis urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych – O firmie

Firma V-SERWIS Sp.J. to specjalistyczne przedsiębiorstwo prowadzące działalność serwisową na terenie Wielkopolski – miasta Poznania i okolic.

Nasza oferta usługowa opiera się na serwisie urządzeń grzewczych, a także chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Naprawią u nas Państwo m.in. kotły gazowe i kondensacyjne, jak również stacje uzdatniania wody. Wykonujemy też czyszczenie wymienników ciepła.

Obsługujemy urządzenia domowe i instalacje przemysłowe. Naszym atutem jest wielkie doświadczenie w serwisie urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii, w tym pomp ciepła czy instalacji solarnych.

Pracownicy V-SERWIS posiadają niezbędne uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe oraz certyfikaty producentów urządzeń w zakresie świadczonych pomocy serwisowych.

Szybką i fachową obsługę ułatwia nam własna, serwisowa flota samochodowa oraz bogato wyposażony magazyn części zamiennych.

Nasz profesjonalizm został dostrzeżony przez firmę Viessmann. V-SERWIS należy do Viessmann Service Group – bezpośredniego zaplecza serwisu fabrycznego firmy Viessmann, w ramach którego świadczymy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne na terenie Wielkopolski.

Poza tym, firma V-SERWIS świadczy usługi serwisowe sprzętów i urządzeń Ferroli, a także pomp ciepła Dimplex, Mitsubishi i in.

Nawiąż kontakt z naszą firmą serwisową już dziś!

Serwis kotłów i pieców Viessmann

Jesteśmy autoryzowanym serwisem kotłów i pieców Viessmann. Już od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem uruchomień, przeglądów i napraw tych urządzeń, dzięki czemu mamy ogromną wiedzę z zakresu ich funkcjonowania.

Wszyscy nasi pracownicy mają odpowiednie kwalifikacje i certyfikaty umożliwiające im pracę z instalacjami grzewczymi. Tym samym nasi klienci mają nie tylko pewność fachowej obsługi, ale także bezpiecznego użytkowania swoich kotłów i pieców. Zapraszamy do współpracy!

Serwis pomp ciepła Viessmann

Jako autoryzowany serwis produktów Viessmann zajmujemy się również serwisowaniem ich pomp ciepła m.in. urządzeń z linii Vitocal. Co więcej, obsługujemy gwarancje 5-letnie na wszystkie wskazane przez producenta instalacje. Dzięki temu w naszej bazie danych znajdują się wszelkie informacje dotyczące danego urządzenia, co znacząco ułatwia przewidywanie prac konserwacyjnych oraz umożliwia szybsze naprawy.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Serwis stacji uzdatniania wody w Poznaniu

Firma V-SERWIS prowadzi jeden z czołowych serwisów stacji uzdatniania wody na terenie Poznania i okolic. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszych specjalistów prowadzimy fachowe pierwsze uruchomienia, przeglądy i naprawy produktów Aquahome i Aguaset. Specjalizujemy się w serwisowaniu stacji uzdatniania wody dostarczanych przez Viessmann – lidera na rynku.

Serwis wymienników ciepła Poznań

Jako jedni z nielicznych – V-SERWIS – prowadzimy w pełni rozwinięty serwis wymienników ciepła na terenie Poznania i okolic. Dzięki naszej pracy możliwa jest rewitalizacja, naprawa lub wymiana wymienników ciepła w systemach wentylacyjnych oraz pompach ciepła. W ten sposób możliwe znaczne ograniczenie kosztów związanych z eksploatacją tych urządzeń.

Czyszczenie wymienników ciepła

W wyniku pracy systemów wentylacyjnych dochodzi do naturalnego procesu zabrudzenia wymienników ciepła znajdującymi się w powietrzu kurzem oraz pyłami. Prowadzi to do znacznego pogorszenia właściwości wymienników, czego efektem są znaczne spadki wydajności. Dlatego wprowadziliśmy usługę konserwacyjną w postaci ich czyszczenia.

Potrzebny Ci godny polecenia autoryzowany serwis Viessmann?

Koniecznie umów się do nas!