Nasze strony wykorzystują pliki cookies.    ROZUMIEM

Ogrzewanie domu jest kosztowne, dlatego należy poszukiwać takich sposobów, żeby było jak najbardziej oszczędne, proste i bezproblemowe. Dobry rozwiązaniem jest kocioł kondensacyjny, należący do nowoczesnych rozwiązań grzewczych.

Przynosi duże oszczędności paliwa, a co za tym idzie, zmniejsza rachunki. Urządzanie jest ponadto wygodne, bezpieczne i bezobsługowe. Wymaga podobnie jak inne produkty grzewcze, okresowego serwisowania.  Chodzi przede wszystkim o fachowców, którzy specjalizują się w kotłach kondensacyjnych, jak: firma V-SERWIS Sp.J. Przedsiębiorstwo specjalizuje się również w naprawach sprzętu, więc przy okazji przeglądu, dokonamy wymiany części oraz czyszczenia wymiennika ciepła.

5 powodów, by zainwestować w kocioł kondensacyjny

Powodów do inwestycji w kocioł kondensacyjny jest aż pięć, warto je poznać:

  1. Oszczędnośćkocioł kondensacyjny zużywa o 30% mniej gazu niż klasyczne urządzenia. Można go skonfigurować z regulatorem temperatury do sterowania pracą grzewczej instalacji, dzięki czemu dostosujemy jego pracę do naszych potrzeb, płacąc mniejsze rachunki.
  2. Ekologia – ogrzewamy gazem, tradycyjnym paliwem, ale za to wykorzystywanym dużo efektywniej niż stare kotły. Dzięki temu zmniejsza się emisja CO2. To sprawia, że warto postawić na nowoczesne urządzenie, które nie przyczynia się do trującego smogu.
  3. Komfort i bezpieczeństwo – podczas użytkowania, zamknięta komora spalania potrzebne powietrze do spalania gazu pobiera z zewnątrz, więc nie przedostają się spaliny do wnętrza, co jest bezpieczne dla zdrowia. Kocioł kondensacyjny działa bezobsługowo.
  4. Łatwy montaż – instalacja nie wymaga korzystania z komina, montażu w oddzielnej kotłowni, a jedynie dostępu do instalacji wodnej i kanalizacyjnej.
  5. Automatyzacja – nie trzeba ich obsługiwać, ponieważ przystosowują się do rodzaju gazu, posiadają zintegrowane regulatory i funkcje programowe.

Jak widać, postawienie na to właśnie rozwiązanie, po prostu się opłaca.